Строителни Ремонти
  • Welcome to Форум за Строителство и Ремонт.
 

Промяна новините на форума:

Всички теми и рекламни съобщения за строителство и ремонти не на място и без смислен текст ще бъдат отстранявани.

Main Menu

Шулер - продукти

Започната от драган, Февруари 10, 2015, 11:24:02 AM

« назад - напред »

драган

Здравейте, един приятел ми каза, че нова австрийска фирма за строителни материали навлиза в България, добро качество на сравнително ниски цени. Някой има ли мнение по въпроса?

blackwidow

О! Не вярвах, че ще го срещна тук. В интерес на истината ние миналата година правихме ремонт у дома с мъжа ми. Та ни беше за първи път. Обадих се на поне сто мои приятели, за да ги питам какви продукти биха ми препоръчали и ми споменаха случайно за тази марка. Единственият минус е, че Майстор Шулц са единствените им вносители в България, обаче относно продуктите им, мисля, че са изключително качествени. Направих си експеримент да закупя мече (пухкаво, както си е по стандарт) от обикновен магазин и мече от въпросната фирма. И... боята, която нанасях лепеше по първото, нанасяше се трудно, дори на места се отрони част от мазилката. Беше ужасно. Мислехме си, че не е достатъчно разредена, но се оказа проблемът в мечето. Та... използвахме другото и лично аз за себе си, останах много доволна. Препоръчвам!

Дедо Пене

Шулер са супер, брат ми ми беше пратил от Австрия едни четки, много мазно боядисват, гладко и равномерно, не оставят черти въобще. Да не би вече и в Бг да ги внасят?

blackwidow

Цитат на: Дедо Пене - Февруари 10, 2015, 11:55:03 AM
Шулер са супер, брат ми ми беше пратил от Австрия едни четки, много мазно боядисват, гладко и равномерно, не оставят черти въобще. Да не би вече и в Бг да ги внасят?

В моя случай ми ги пратиха  действително от там, но сега, както казах си имат вносители, което улеснява някои неща. Тъкмо тази година замислям да продължа кухнята и банята, че са в окаян вид.
Но всеки, който ги е ползвал (а тези познати, с които говорех директно си ги поръчваха от там с някакви връзки), та те казаха, че били доволни и действително качеството било налице. Нищо общо с нашето. Пък те са си майстори.

Ето за незапознатите:
http://www.schuller.eu/bg/

Това е сайтът на Шулер, но горе-долу сами можете да видите за какви продукти говорим.

драган

Добре, от къде мога да си взема техни продукти примерно?

драган

Извинявам се за спама, но като се поразрових малко из мрежата намерих информация за Шулер. Може да се намерят за сега в София и Варна. Сега остава да се провери тяхното качество от хора, където са си имали работа с техни продукти.

Дедо Пене

Няма да съжаляваш, много са стабилни. Не знам на какви цени ще ги продават тук, иначе в Австрия не са скъпи, особено за това качество. В София имат ли магазин вече?

blackwidow

Цитат на: Дедо Пене - Февруари 10, 2015, 12:27:01 PM
Няма да съжаляваш, много са стабилни. Не знам на какви цени ще ги продават тук, иначе в Австрия не са скъпи, особено за това качество. В София имат ли магазин вече?

Майстор Шулц" ООД
Официален представител на Schuller Eh'Klar - Австрия.

При нас можете да намерите голямо разнообразие от висококачествени строителни инструменти като:
- Четки;
- Валяци;
- Покривни найлони;
- Шпакли;
- Инструменти за боядисване и лепене на тапети;
- Шлифовъчни материали и много други;

Информация за контакти:

гр. София,
бул. Асен Йорданов №9
tel: 02 979 1072
email: meisters@abv.bg

гр. Варна 
Пламен Георгиев
tel: +359 886564053
email: apl.eood@gmail.com


Дано да ти върши работа. ;)

Дедо Пене