Строителни Ремонти
  • Welcome to Форум за Строителство и Ремонт.
 

Промяна новините на форума:

Всички теми и рекламни съобщения за строителство и ремонти не на място и без смислен текст ще бъдат отстранявани.

Main Menu

Колко струва лепенето на плочки на квадрат

Започната от Simple Machines, Ноември 28, 2012, 03:33:08 AM

« назад - напред »

Simple Machines

Някой може ли да ми каже средни цени на квадрат за лепене на плочки.

gonin

Аз смятам, че 16 лв. е средната цена в BG за тази услуга. Като под 12лв. на кв. се работят големи квадратури. За майстор на частно, ако ти прави банята и е добър поне 20 лв. на квадрат. ;)

dagi

Напълно съм сагласен това са цените за лепене на плочки. За големи квадратури съм виждал майстори и на 6 лв. на квадрат плочки да лепят :o Смятай за какво качество говорим. >:(

Костадин

Цитат на: dagi - Декември 04, 2012, 02:47:32 AM
Напълно съм сагласен това са цените за лепене на плочки. За големи квадратури съм виждал майстори и на 6 лв. на квадрат плочки да лепят :o Смятай за какво качество говорим. >:(


Хаха няма начин. Ако плочките не се лепят бавно и хубаво няма как да стане добре. Минималната цена за лепене на плочки е 22лв. на квадрат и точка.

SiremMirem

#4
Цитат на: Костадин - Декември 24, 2012, 08:11:18 PM
Цитат на: dagi - Декември 04, 2012, 02:47:32 AM
Напълно съм сагласен това са цените за лепене на плочки. За големи квадратури съм виждал майстори и на 6 лв. на квадрат плочки да лепят :o Смятай за какво качество говорим. >:(


Хаха няма начин. Ако плочките не се лепят бавно и хубаво няма как да стане добре. Минималната цена за лепене на плочки е 22лв. на квадрат и точка.

Няма такова нещо като минимална цена за лепене на плочки. Зависи според това къде се лепят плочките и какво качество се иска. Също какви са плочките - размери и колко са криви. Нали се сещаш, че ако лепиш плочки в някое село на бай Пешо и в София на някой пъралия цената няма как да е една и съща, както и изискванията. Абе толкова са много факторите и какви са плочките изобщо няма смисъл да се говори за минимална цена.

mitakisa

миналата година майстори ми лепиха банята 2х2 за 18 лв./ м2
Ремонт на покрив
Хидроизолация

The Master

Цитат на: mitakisa - Февруари 21, 2013, 02:55:39 PM
миналата година майстори ми лепиха банята 2х2 за 18 лв./ м2

Дам и аз мисля, че това е нормалната цена за лепене на плочки. А Mitakis какво ще каже 2x2?
[url=http://stroitelniremonti.org/] Строителство и Ремонти[/url]

mitakisa

Цитат на: The Master - Февруари 25, 2013, 06:16:44 AM
Цитат на: mitakisa - Февруари 21, 2013, 02:55:39 PM
миналата година майстори ми лепиха банята 2х2 за 18 лв./ м2

Дам и аз мисля, че това е нормалната цена за лепене на плочки. А Mitakis какво ще каже 2x2?

:D 2м широка 2м дълга. Подозирах че ще остана неразбран :)
Ремонт на покрив
Хидроизолация

The Master

#8
Хе хе какви са тия плочки с такива размери. Я ми разкажи, че ми стана интересно. Как се лепи това чудо.  ;D
[url=http://stroitelniremonti.org/] Строителство и Ремонти[/url]

mitakisa

Цитат на: The Master - Февруари 26, 2013, 08:03:47 PM
Хе хе какви са тия плочки с такива размери. Я ми разкажи, че ми стана интересно. Как се лепи това чудо.  ;D

;D банята е 2м широка и 2 м дълга ххаха
Ремонт на покрив
Хидроизолация

The Master

Цитат на: mitakisa - Март 05, 2013, 05:17:58 PM
Цитат на: The Master - Февруари 26, 2013, 08:03:47 PM
Хе хе какви са тия плочки с такива размери. Я ми разкажи, че ми стана интересно. Как се лепи това чудо.  ;D

;D банята е 2м широка и 2 м дълга ххаха

:D Хаха аз вече кроях планове как точно се лепят такива плочки :) и от какво са направени. Разби ми мечтите да си налепя банята с 10 плочки хаха.
[url=http://stroitelniremonti.org/] Строителство и Ремонти[/url]

barbarit

Цитат на: gonin - Декември 02, 2012, 10:26:46 PM
Аз смятам, че 16 лв. е средната цена в BG за тази услуга. Като под 12лв. на кв. се работят големи квадратури. За майстор на частно, ако ти прави банята и е добър поне 20 лв. на квадрат. ;)
За момента тия цени актуални ли са?
блиндирани врати vrati

sdeath

преди седмица ги гледах  - цените са същите и сега да , но гледам че има и много обяви за по 10лв кв. м. Но все пак трябва да се внимава за да не получите "качествено" налепени плочки в които после да се спъвате :)

The Master

#13
Цитат на: barbarit - Юни 20, 2013, 04:11:45 PM
Цитат на: gonin - Декември 02, 2012, 10:26:46 PM
Аз смятам, че 16 лв. е средната цена в BG за тази услуга. Като под 12лв. на кв. се работят големи квадратури. За майстор на частно, ако ти прави банята и е добър поне 20 лв. на квадрат. ;)
За момента тия цени актуални ли са?

Това са горе-долу цените и към днешна дата.
[url=http://stroitelniremonti.org/] Строителство и Ремонти[/url]

remonta.com

Цитат на: gonin - Декември 02, 2012, 10:26:46 PM
Аз смятам, че 16 лв. е средната цена в BG за тази услуга. Като под 12лв. на кв. се работят големи квадратури. За майстор на частно, ако ти прави банята и е добър поне 20 лв. на квадрат. ;)

Реалната цена за лепене на плочки е 16-18лв. стига плочките да не са извънземни. Ако са много специални и скъпи до 22лв. Но не пренебрегвайте факта, че има и цени за фризове, за лайсни, за рязане на 45 градуса и полагане на хидроизолация, ако е необходимо, а то е....винаги, ако искате истинска баня. Ако не ви се занимава с разправии по доставка на материали и т.н стойността с включени материали е около 24-26лв, ако няма някакви специфични изисквания от страна на клиента
Ремонта.com 0896036679