Строителни Ремонти
  • Welcome to Форум за Строителство и Ремонт.
 

Промяна новините на форума:

Всички теми и рекламни съобщения за строителство и ремонти не на място и без смислен текст ще бъдат отстранявани.

Main Menu

Майстор за антре - полагане на интериорна мазилка

Започната от Ivo_LaCroix, Април 08, 2015, 04:35:36 PM

« назад - напред »

Ivo_LaCroix

Здравейте,

Има ли майстор в София, който иска да направи едно антре с интериорна мазилка около 25 м2 стени в два цвята. едната стена ше е в различен цвят. Както и боядисване на таван с бял латекс.

Ако си:
- способен и разбран майстор
- можеш да полагаш интериорна мазилка качествено
- правиш окачени тавани качествено
- боядисваш в 2/3 цвята с качествено отсичане
- даваш/помагаш с конструктивни идеи за довършване на ремонт качествено
- НЕ се репчиш, НЕ търсиш причина/оправдание да НЕ свършиш заданието, а търсиш начин качествено да свършиш възложената работа а обмисляме заедно изискванията за довършване
- искаш да спечелиш с работа и получиш препоръки

тогава ти може да си печалившият!!!
Пиши на лично съобщение, остави телефон за връзка и индикативни цени за изброените дейности по-горе, както и по-долу!


Избраният майстор ще може да спечели още, като получи:
- помещение от 40 м2 за частично шпакловане,шкурене, грундиране и боядисване в 2 цвята, също и окачени тавани
- балкон 7.5 м2 за измазване и боядисване
- преместване на няколко контака(точки)
- поставяне на ключове, контакти, осветителни тела, както и LED осветление (за този който знае и може)

k.ivanchev89

 :D , ама каква Викторина само! Само ще ти обърна внимание на следните моменти:
– Ако си некадърен смотаняк;
- Ако кажеш, че ще вземеш най-малко пари от всички;
- Ако не свършиш работа и за без пари
- и т.н.
Ще сгрешиш с този подход, по-добре потърси от приятели/познати някакви хора с референции, с правени работи.

Dimi­tyr34

Трябва скеле? SLV Group е много добра фирма за скелета. Могат да отговорят и на най-големите изисквания. При мен не беше лесно да се постави скеле, но се справиха. Смятам, че и с покривите също ще се справят slv-group.eu. http://www.slv-group.eu

Lovro

Препоръчвам горещо скелетата и фирма SLV-Group.
Отлични материали за производство на скелета. Притежават много сертификати, които се ценят на този пазар. Ако питате мен, това е най-добрата фирма, не напразно е лидер в бранша.

jess7

аз не знам кого да препоръчам, имам много лош опит... ;D
be strong!
http://metalen.bg/metalni-skari/presovani-skari